faschinen fascine faszyna wicker melioracja

PPH Import-Export
Mariusz Skwara
66-320 Trzciel POLAND
 
 

faszynowanie stawów wodnych

W ramach szeroko pojętej melioracji zbiorników wodnych, zajmujemy się między innymi tak skomplikowanymi pracami jak faszynowanie brzegów stawu, a więc ich umacnianiem przy zastosowaniu solidnych, a jednocześnie ekologicznych materiałów. W codziennej pracy wykorzystujemy własną faszynę wiklinową lub iglastą, a także trwałe kołki drewniane. Co ważne, surowce te pochodzą z naszej plantacji wiklinowo-wierzbowej.

Dzięki naszym usługom brzegi dowolnych akwenów będą odpowiednio zabezpieczone przed zapadaniem czy obsunięciem. Faszynowanie stawu to prace wymagające ogromnej wiedzy i doświadczenia, ale również wykorzystania profesjonalnego sprzętu i odpowiednich materiałów. Dbamy o to, aby umocnienia były trwałe, a jednocześnie estetyczne. Naszym atutem jest terminowość oraz sprawność realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. To wszystko dzięki nowoczesnym maszynom oraz zgranemu i doświadczonemu zespołowi specjalistów od melioracji.

Nasza oferta skierowana jest do instytucji publicznych i prywatnych, przedsiębiorstw, a także do Klientów indywidualnych. Realizujemy profesjonalne usługi w każdym miejscu w Polsce, dlatego też zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego z przedstawicielami naszej firmy.

Dojazd 2012-02-04 00:02
Faszynowanie stawu
Stawu
Stawu
Stawów
Faszynowanie stawów

Page10216355454f2c5a09ae989 2013-03-03 12:55